نسخه موبایلی بازار بزرگ کشاورزی ایران راه اندازی شد

سایت بازار بزرگ کشاورزی ایران در راستای ارایه خدمات مناسب و بهره گیری از تمامی امکانات موجود اقدام به طراحی و راه اندازی نسخه موبایلی سایت نموده است .

 در نسخه موبایل بازار بزرگ کشاورزی سعی بر این است تا کاربر به مهمترین اطلاعاتی که در طول روز به آن نیاز دارد از طریق موبایل بتواند به آن دسترسی داشته باشد ، آخرین محصولات قیمت روز نهاده ،آخرین اخبار، و آخرین مقالات چهار بخش اصلی در صفحه ورودی است .
 1- آخرین محصولات: نمایش 10 محصول ثبت شده اخیر در پرتال که با کلیک بر روی هر کدام، مشخصات کامل محصول، اطلاعات تأمین کننده و سایر محصولات فروشنده کالا به نمایش در می آید. در این صفحه با کلیک بر روی نام تامین کننده صفحه اختصاصی آن نمایش داده خواهد شد
 2- قیمت روز نهاده ها: نمایش قیمت روز نهاده ها که با کلیک بر روی هر محصول، جزئیات بیشتر و انواع آن قابل مشاهده خواهد بود.
 3- آخرین اخبار: نمایش 10 اخبار اخیر با خلاصه ای از آن که با ورود به هر کدام، متن کامل خبر قابل مشاهده است.
 4- آخرین مقالات: نمایش 10 مقاله اخیر با خلاصه ای از آن که با ورود به هر کدام، متن کامل مقاله قابل مشاهده است.
/ 1 نظر / 7 بازدید
محمدرضا

سلام دوست عزيز. مطلب آخرت را خوندم. برام جالب بود لطفا از سايت من هم ديدن بکن. اگه دوست داري با سايت من تبادل لينک بکني لينک سايت من را توي وبلاگت بزار و از طريق لينک وارد سايت من شو. آدرس وبلاگت را برام بفرست به ياهو آيدي bazar3@ymail.com بزرگترين فروشگاه ايراني با ده ها هزار عنوان محصول متنوع www.bazar3.ir